Szampany

Tutaj możesz dodać nowe produkty do sklepu.

Hervieux-Dumez

Dom Szampański Hervieux-Dumez, powstały zaraz po II. wojnie światowej z inicjatywy Henri Hervieux, ma bardzo rodzinny charakter – od czterech pokoleń wiedza tu jest przekazywana z ojca na syna.

Wszystkie wina są produkowane na  miejscu i to w jak najbardziej tradycyjny sposób – każdy etap tworzenia szampana wymaga ręcznej pracy człowieka. Każdy etap przebiega tu z ogromnym poszanowaniem natury – producent nie stosuje chemicznych środków odchwaszczających ani niebezpiecznych środków owadobójczych.

Styl Domu charakteryzuje się elegancją, autentycznością i subtelnością. Od 1971 r. Hervieux-Dumez należy do prestiżowej organizacji Club Trésors de Champagne.

Wszystkie winnice Hervieux-Dumez znajdują się w pobliżu piwnic Domu, głównie w sklasyfikowanych jako premiers crus gminach  Sacy, Chamery, Écueil i Villedommange. Producent uprawia zarówno szczepy Pinot Noir i Meunier, jak i Chardonnay. Jest całkiem niezależny, jeśli chodzi o produkcję szampana – posiada własne prasy, kadzie i piwnice. Praca ta jest ściśle nadzorowana przez członków rodziny.

Wyświetlanie wszystkich 6 wyników

 • Hervieux-Dumez Brut Chardonnay

  0 out of 5
  20500
 • Hervieux-Dumez Brut Réserve

  0 out of 5
  16500
 • Hervieux-Dumez Brut Rosé

  0 out of 5
  23500
 • Hervieux-Dumez Cuvée des Rois de France

  0 out of 5
  25500
 • Hervieux-Dumez Cuvée des Rois de France Foudre de Chêne

  0 out of 5
  26500
 • Hervieux-Dumez Spécial Club 2012

  0 out of 5
  32500